Po sukcesie Sylwii i Pauliny Martyk gablota pieszyckich reprezentantów sportu się nie kończy. W dniach 6-7 października w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodziczek i Młodzików w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 197 zawodniczek i zawodników z 20 klubów.

ULKS SOWA Pieszyce reprezentowały: Milena Sawka, która wywalczyła srebrny medal w kat. 44 kg oraz Natalia Zając która zdobyła brązowy medal w kat. 62 kg. Dzień później Pieszyce w Krotoszynie na Mistrzostwach reprezentowali: Milena Sawka, Sylwia Martyka oraz Natalia Zając.

Najlepiej zaprezentowała się Milena Sawka, która wywalczyła złoty medal w kat. 45 kg i została Mistrzynią Polski Młodziczek. Srebrny medal w kadetkach wywalczyła Sylwia Martyka, w kategorii wagowej do 60 kg i została Vice mistrzynią Polski Kadetek.

W walkach eliminacyjnych odpadła Natalia Zając w kat. 60 kg i uplasowała się na XIII miejscu.