Po sukcesie Sylwii i Pauliny Martyk gablota pieszyckich reprezentant贸w sportu si臋 nie ko艅czy. W dniach 6-7 pa藕dziernika w Miliczu odby艂 si臋 Og贸lnopolski Turniej Zapa艣niczy M艂odziczek i M艂odzik贸w w stylu wolnym. W zawodach rywalizowa艂o 197 zawodniczek i zawodnik贸w z 20 klub贸w.

ULKS SOWA Pieszyce reprezentowa艂y: Milena Sawka, kt贸ra wywalczy艂a srebrny medal w kat. 44 kg oraz Natalia Zaj膮c kt贸ra zdoby艂a br膮zowy medal w kat. 62 kg. Dzie艅 p贸藕niej Pieszyce w Krotoszynie na Mistrzostwach reprezentowali: Milena Sawka, Sylwia Martyka oraz Natalia Zaj膮c.

Najlepiej zaprezentowa艂a si臋 Milena Sawka, kt贸ra wywalczy艂a z艂oty medal w kat. 45 kg i zosta艂a Mistrzyni膮 Polski M艂odziczek. Srebrny medal w kadetkach wywalczy艂a Sylwia Martyka, w kategorii wagowej do 60 kg i zosta艂a Vice mistrzyni膮 Polski Kadetek.

W walkach eliminacyjnych odpad艂a Natalia Zaj膮c w kat. 60 kg i uplasowa艂a si臋 na XIII miejscu.